Optimaliseer uw productielijn met Vacuum Conveying

vacuüm conveying - pneutec material handling

Binnen verschillende uiteenlopende industrieën is men voortdurend op zoek naar manieren om productielijnen te optimaliseren op het gebied van conveying en dosering. Het doseren en transporteren van poeders en granulaten is vaak een uitdaging. Het kan leiden tot verontreiniging of kwaliteitsverlies van het te transporteren product en is daarnaast vaak arbeidsintensief.

Ontdek de voordelen van Vacuum Conveying

 

Vacuum conveying is een innovatieve oplossing die kan helpen bij het verbeteren van uw productieproces. Deze technologie maakt gebruik van vacuüm om materialen, zoals poeders en granulaat, van de ene naar de andere plaats te transporteren. In tegenstelling tot traditionele transportsystemen zoals transportbanden, biedt vacuum conveying vele voordelen die uw productielijn efficiënter en kosteneffectiever maken.

Vacuüm & Conveying

Veelzijdige oplossingen voor efficiënte materiaalverwerking in diverse industrieën

Vacuum conveying is een veelzijdige technologie die in verschillende industrieën wordt gebruikt. Typische toepassingen zijn onder meer het doseren en transporteren van poeders, granulaten, zaden, tabletten in de farmaceutische, chemische, voedingsmiddelen- en agrarische-, industrie. Vacuum conveying wordt ook gebruikt om materiaal te transporteren over lange afstanden, vanuit moeilijk bereikbare locaties, en tussen verschillende productiefaciliteiten. 

Andere toepassingen zijn onder meer het vullen van verpakkingsmachines en het aanvoeren van grondstoffen vanuit big bags naar procesapparatuur. Het gebruik van vacuum transport biedt vele voordelen, waaronder een verhoogde efficiëntie, verminderde verontreiniging en lagere arbeidskosten.

Mihaela Craita

applicatiespecialist:

Vacuümtechniek

Het vinden van de juiste oplossing vind ik geweldig. Al 20 jaar ben ik gespecialiseerd in het omzetten van technologie in werkende oplossingen.

Binnen Pneutec ben ik de specialist op het gebied van Vacuümtechniek en de uitwerking daarvan. Hardware of componenten op zichzelf zijn niet spannend, maar dat worden ze wel als het geheel zijn werk doet zoals het is bedoeld.

Mihaela Craita